3. Николай Костов: Дойдохме да играем за победа

Николай Костов: Дойдохме да играем за победа

Треньорът призна краха

Старши треньорът на Николай Костов говори след тежкото поражение с 1:5 от Лудогорец. Специалистът призна, че тимът му е опитал да се противопостави на "орлите", но е успял само в рамките на първите 45 минути.

"Обяснението ми е, че първото полувреме бе равностойно и добро и получихме гол веднага след подновяването на играта. Излязохме по-напред, получихме трето попадение и мачът приключи. Получихме три попадения при стандартни ситуации. Дойдохме смело да играем за победа, може би не избрахме подходящия мач да се противопоставим на Лудогорец. Поздравявам съперника, поздравявам и нашия отбор.

"Левски би трябвало да е силен, когато се защитава, както и когато атакува, това е част от играта.

"В някои играчи имаше физическа умора, направихме промени, сменихме и Охене, за да го предпазим от втори жълт картон."

„Феновете, както обикновено, поддържат отбора, направи ни изключително впечатление и им благодаря. Ще видим тепърва как ще ни се отразят петте допуснати гола“, завърши Николай Костов.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)