Пирин загуби от Монтана

След обрат до 1:2 в контрола

Пирин загуби с 1:2 в четвъртата си контролна среща от лятната подготовка. В динамичен мач, орлетата поведоха рано в резултата след добра комбинация завършена от Вълчев.

Гостите успяха да изравнят в средата на полувремето след грешка в средата на терена, от която се възползва играч на гостите.

До почивката, хубави възможности за гол се откриха пред Йосков и Коваленко, но до попадение не се стигна.

Гостите успяха да победят в края на мача, като преди това младият Малинов имаше чисто положение, но за съжаление не успя да реализира.

Следващата контролна среща за пиринци е в събота, като в Самоков от 18:00 съперник ще бъде Локомотив Пловдив.

Състав на Пирин: Димитров, Б. Иванов , Бодуров, Дюлгеров, М. Георгиев, Вълчев, Божуркин, Х. Иванов, Динев, Коеаленко и Йосков. В игра още влязоха : Х. Петров, Мутафов, С. Костов, Суда, Милошев, Бучев, Е. Георгиев, Еринин, Малинов и Ласков.