3. ЦСКА глобява Тобиас Хайнц

ЦСКА глобява Тобиас Хайнц

Вижте причината

Ръководството на ЦСКА ще вземе мерки и ще глоби Тобиас Хайнц, който се замеси в скандална ситуация при загубата с 1:2 от Арда в събота.

При смяната си в 54-ата минута норвежецът изрази бурно недоволството си от треньорското решение. На излизане от терена Стипич му подаде ръка и остана изумен от реакцията на футболиста, който го репликира. Треньорът на вратарите Горан Брашнич стана и се опита да успокои Хайнц, но вместо това бе засипан с гневен монолог. След това, без да поздрави никого, скандинавецът седна на пейката и продължи да мърмори. Поведението му е недопустимо и няма да остане безнаказано от червените шефове.

Хайнц бе привлечен в ЦСКА в началото на 2023 година и веднага се наложи в състава с отлични игри. През миналата пролет обаче формата му видимо спадна, а това продължи и през новия сезон. Според запознати причини извън терена са свързани със слабото представяне.

Той записа пълни 90 минути единствено на старта срещу Лудогорец, когато обаче профука дузпа, а се отчете и с пропуск сам срещу вратаря. В следващите 4 мача неизменно бе сред първите смени на Стипич. Той дори не е трябвало да започва като титуляр в двубоя със Славия от петия кръг, но в последния момент хърватският треньор е променил решението си и го е вкарал сред стартовите 11. Вместо да му се отблагодари обаче, норвежецът игра неубедително както срещу "белите", така и след това срещу Арда, макар да недоволстваше от смяната си в Кърджали, пише "Тема Спорт".

Феновете на ЦСКА изкупиха и допълнителните билети за двубоя с Локомотив (София)

Томаш: Трябва да превърнем ЦСКА в страшилище

"Няма да се заигравам с публиката, за да трупам дивиденти", заяви новият треньор на ЦСКА

Илиан Илиев: Целя да променя мнението на хората за националния отбор

"Това, че постигнахме първа победа в официален мач не е много за хвалене", каза селекционерът