3. ЦСКА и Локо София приспаха трибуните в Своге в повторния дебют на Радуканов (ВИДЕО)

Въпреки трите греди двата отбора завършиха наравно 0:0 в първи мач от четвъртфиналите

Отборите на Локомотив (София) и ЦСКА не си отбелязаха гол в Своге, където „железничарите” посрещнаха своя съперник в първи четвъртфинален двубой от турнира за Купата на България.

„Железничарите” домакинстват в града на шоколадите, тъй като стадионът в столичния квартал „Надежда” не получи нужния лиценз.

Двата тима изнезоха доста скучен мач пред опразнените трибуни в повторния дебют на Милен Радуканов начело на „армейците”.

През по-голямата част от мача играта бе равностойна, а головите опасности пред двете врати се брояха на пръстите на едната ръка.

Все пак отборът на ЦСКА имаше малко повече възможности за отбелязване на гол.

Сериозни пропуски обаче на два пъти направи Мартин Камбуров преди почивката, като единия път и гредата помогна на Божидар Митрев.

След почивката в игра за Локомотив се появи бившият играч на „армейците” Маркиньос. Бразилецът освежи атаката на „железничарите” и постепенно те заиграха по-добре.

В 77-ата минута и символичните домакини уцелиха греда, след триково изпълнение с пета на резервата Крум Бибишков.

Малко по-късно той вкара топката в мрежата на ЦСКА, но попадението бе отменено поради засада.

В заключителните минути на срещата Ивайло Чочев и Спас Делев се появиха в игра за тима на Милен Радуканов, но не успяха да променят резултата. Нисичкият нападател на "армейците" все пак имаше възможност да се разпише в продължението на срещата, но техничният му удар с пета, идентичен с този на Бибишков, също срещна гредата.

По този начин двата тима оставиха развръзката за реваншна на „Българска армия” на 3 април.

szólj hozzá: loko-cs

Загорчич атакува Венци Стефанов: Вярвате на човек, който говори глупости