3. Уелтън притесни треньорите в Левски

Уелтън притесни треньорите в Левски

Бразилецът изпитал проблем преди мача с Локо Пловдив

Крилото на Левски Уелтън е стреснал треньорския щаб след равенството 2:2 с ЦСКА 1948 в първия кръг от плейофите в първенството. Бразилецът бе заменен чак в 90-ата минута от Марин Петков, но преди това се хвана за крака след грубо съприкосновение с противников играч.

Той дори леко накуцваше, но след края на двубоя е бил прегледан от лекарския щаб и Елин Топузаков е бил информиран, че няма нищо сериозно.

Очаква се днес Уелтън да бъде на линия за старта на подготовката за предстоящото гостуване на Локомотив (Пловдив) в неделя. Двубоят на “Лаута” е от 20:00 часа. Играчите получиха ден почивка след равенството в Бистрица и от днес започват да се готвят за мача с “черно-белите”. Днес трябва да има повече яснота и за състоянието на Хосе Кордоба. Панамецът е измъчван от мускулна травма и пропусна последните пет двубоя на “сините”. Топузаков се надява бранителят да се възстанови, тъй като срещу Локо (Пд) няма да може да разчита на Келиан ван дер Каап. Нидерландецът ще бъде наказан, тъй като получи петия си жълт картон. Санкция от един мач ще изтърпи и Жереми Петрис.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)