3. Венци Стефанов: Безкрайно съм разочарован от всички футболисти+ВИДЕО

Венци Стефанов: Безкрайно съм разочарован от всички футболисти+ВИДЕО

”Каквото и да се каже след такъв мач, няма обяснение, няма оправдание. На стадион „Славия” се опозорихме"

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов бе крайно разочарован след загубата на „белите” от Локомотив (София) с 0:2 и отпадането на тима от турнира за Купата на България.

”Момчетата (б.а. Локомотив) дойдоха и победиха. Нашите мислеха, че мачът се играе 60 минути. Не се играе 60, а 90 минути. Безкрайно съм разочарован от всички футболисти. Никога не съм очаквал, че по този начин ще загубим мача на стадион „Славия”, коментира президентът на „белите” пред репортер на Novsport.com.

”Каквото и да се каже след такъв мач, няма обяснение, няма оправдание. На стадион „Славия” се опозорихме. Това не е Славия, така Славия не може да продължава”, допълни Стефанов.

Запитан дали ще има санкции, той отвърна „Утрото е по-мъдро от вечерта”.

”Две фатални грешки на Димо Атанасаов, два гола. Те нямаха повече положения. Ние имахме много повече, но не отбелязахме. Така е във футбола - като не вкараш, ще ти вкарат. Съмнения нямам. Димо си прави такива грешки винаги. Грешките са непростими. Работа на треньора е дали ще остави Димо Атанасов”, допълни Стефанов.

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия