3. Ветераните на Монтана разгромиха Вихър с 4:1 (снимки)

Ветераните на Монтана разгромиха Вихър с 4:1 (снимки)

Финалистът от миналия сезон от футболното първенство за ветерани Монтана се класира за третия предварителен кръг на тазгодишния шампионат. Това стана след като на реванша в с. Николово монтанци разгромиха местния Вихър с 4:1, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Първата среща на изкуствения терен в парк “Огоста” завърши с успех за вихърци с 1:0, така с общ резултат 4:2 напред продължава Монтана. Освен от Александър Александров-Вош и Георги Владимиров сборната формация на Николово пък този път бе подсилена и от още един бивш футболист на Монтана Генчо Симеонов.

Двубоят започна повече от отлично за домакините, които откриха още в 16-та мин. с гол на Александров. В 34-та мин. капитанът на гостите Румен Панайотов изведе с пета Анатоли Тонов и последният възстанови равенството. След почивката натискът на Монтана бе матереализиран с още три красиви попадения. В 48-та мин. Ангел Ангелов-Боки вкара от воле за 2:1. Пет минути по-късно Тонов асистира на Панайотов и изп. директор на монтанци покачи на 3:1. Крайният резултат оформи в 73-та мин., току що влезлият Борислав Никифоров-Бобъра.

С успеха си в този мач отборът на Монтана, с треньор Панталей Заков, продължава напред в турнира. Следващият му съперник е Кипровец (Чипровци), като победителят ще стане облестен първенец.

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор