2. Черно Море
  3. Локо (Сф) надви Черно море в контрола

Локо (Сф) надви Черно море в контрола

Столичните "железничари" победиха "моряците" с 2:0

Локомотив (София) победи с 2:0 отбора на Черно море в приятелска среща, която се игра в комплекс Пири в Разлог. Головете реализираха Маркиньос през първото полувреме и Илиян Гаров в самия край на двубоя.

В началото на двубоя Георги Божилов шутира от границата на наказателното поле, но вратарят на столичани Валентин Галев отби в корнер. В деветата минута Георги Илиев отново застраши вратата на Локомотив, но стражът пак се намеси и не позволи на топката да влезе в мрежата.

В 32-та минута беше реализирано първото попадение в полза на отбора от София. Маркиньос завърши с попадение многоходова атака на "червено-черните". Малко след това голмайсторът беше заменен заради контузия. На негово място на терена се появи Искрен Писаров.

В началото на втората част силен удар на капитана на варненци Георги Илиев отново беше париран от Галев. В 86-ата минута Румен Трифонов върна топката на линията на вратарското поле и Илиян Гаров я засече във вратата на Черно море за крайното 2:0 в полза на Локомотив.

Наставникът на "моряците" Георги Иванов заяви след края на мача, че не е доволен от представянето на отбора. След разбора на срещата ще даде и персонални оценки на играчите.

Най-интересното по минути, предоставено от пресслужбата на Черно море:

Край на мача

88 мин. Коконов пропусна възможност да отбележи почетно попадение за “моряците”

/2:0/ 86 мин. Гаров увеличи резултата на 2:0 я засече във вратата на Черно море.

57 мин. Георги Илиев шутира от границата на наказателното поле, но вратаря на Локомотив успя да спаси

В игра за Черно море влизат Котев, Младенов, Станчев, Айнан, Сталев и Расим на мястото на Емилов, Александров, Матютю, Колев, Паланков и Райков

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

/1:0/ 32 мин.
 Маркиньос с диагонален шут, вкара в левия горен ъгъл на вратата, пазена от Китанов за 1:0.

13 мин. Китанов с перфектна намеса избива удара на Том в ъглов

2 мин. Божилов шутира от границата на наказателното поле, но Галев изби топката в ъглов удар