2. - Други
  3. Ибра се завърна и отново качи „принцовете” на върха (видео)

Ибра се завърна и отново качи „принцовете” на върха (видео)

Вижте всички резултати от съботните срещи в Лига 1

Златан Ибрахимович не спира да бележи. След соловото изпълнение и паметните 4 гола за успеха на Швеция над Англия, сега Ибра Кадабра поведе и своя клубен ПСЖ към победа с 4:0 над Троа, върнала „принцовете” на първото място в класирането.

Първо бившият стрелец на Барселона и Милан, който пропусна предишните два мача на парижани заради наказание, асистира за двете попадения на "Парк де Пренс", а после сам реализира останалите две и обра овациите на феновете.

Още в 17-ата минута те бяха на крака, след като Максуел откри резултата, а в 63-ата Матуйди удвои преднината – 2:0. Седем по-късно Ибрахимович спря да подава и направи 3:0 след асистенция на Нене, а минута преди края шведът фиксира крайното 4:0, възползвайки се от подаване на Лавеци.

Така ПСЖ временно е на първо място с актив от 26 точки, а Троа е на предпоследното с едва 8 пункта от 14 мача.

Ето и останалите резултати от съботните мачове от XXIV кръг на френската Лига 1:
Реймс – Брест     0: 0
Сошо – Ница     0:1
Рен – Евиан    0:1
Бастия – Лориен     2:1
Нанси – Аячо     1:1

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор