2. - Други
  3. Кан изхвърли Сент Етиен след дузпи

Кан изхвърли Сент Етиен след дузпи

Кан шокира Сент Етиен с 4:3 при дузпите, за да продължи на 1/16 финалите в турнира за Купата на Франция след 1:1 в редовното време и продълженията.

Брандао откри за гостите от Сент Етиен в редовното време, но Микаел Дарне изравни в 70-ата минута.

Надеждите на Сент Етиен започнаха да се изпаряват, когато Пиер-Ив Полома беше изгонен за втори жълт картон четири минути преди края.

Мачът влезе в продължения и Кан също остана с 10 души, след като Абделак Джамай получи директен червен картон в 113-ата минута.

При дузпите домакините бяха по-точни и спечелиха с 4:3. Така Кан продължава напред и на 1/16 финалите ще срещне четвъртодивизионния Плабенек.