2. - Други
  3. Ростов удари рамо на Георги Миланов в битката за титлата (ВИДЕО)

Ростов удари рамо на Георги Миланов в битката за титлата (ВИДЕО)

Носителеят на Купата на Русия победи Локо (М) с 2:0 в предпоследния кръг в Русия, ЦСКА остава лидер преди развръзката

Ростов направи услуга на Георги Миланов и ЦСКА (М) в битката за титлата в Русия, като победи у дома Локомотив (Москва) с 2:0 в предпоследния 29-и кръг на Премиер лигата.

Ростов само преди дни спечели първия трофей в клубната си история след успех над Краснодар след дузпи във финала за Купата на Русия. Може би затова „жълтите” играха с много настроение срещу Локомотив.

Ростов поведе в 18-ата минута след силен удар на защитника Витали Дяков от пряк свободен удар, който се отклони в гърба на човек от стената и влетя в десния ъгъл за 1:0.

Локомотив направи няколко пропуска, но отписа мача в 68-ата минута, когато Гатчан пусна в коридор за белорусина Тимофей Калачев и той елегантно прати в далечния ъгъл на излезлия да го пресреща вратар Абаев за 2:0.

Драмата в Русия е пълна преди последния кръг. Лидер е ЦСКА (Москва) с 61 точки, вторият Зенит има 60 и най-вероятно ще загуби служебно прекратения мач с Динамо (М). Локомотив е трети с 59.

В последния кръг ЦСКА приема Локомотив и ако спечели ще бъде шампион. Зенит гостува на Кубан и ще чака грешка на тима на Георги Миланов.
Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)