2. - Други
  3. Унай Емери стартира с победа начело на ПСЖ (ВИДЕО)

Унай Емери стартира с победа начело на ПСЖ (ВИДЕО)

"Принцовете" се наложиха с 2:1 над УБА в контрола

Унай Емери спечели първия си мач начело на ПСЖ, след като френският тим се наложи с 2:1 над Уест Бромич в контрола играна в австрийския град Шладминг.

Давид Луис си вкара автогол в 15-ата минута и даде преднина на англичаните, които задържаха аванса си до почивката.

Тони Пюлис смени всички 11 играчи през втората част, докато колегата му от ПСЖ замени само шестима. Именно резервите донесоха успеха на „принцовете”, като Адриен Рабио изравни в 62-ата, а Лукаш Моура в 79-ата подпечата победата на ПСЖ.

УБА продължава с лятната си подготовка на 17 юли срещу Кидърминстър, докато ПСЖ играе в Международната купа на шампионите редом с Барселона, Байерн, Селтик, Челси, Интер, Лестър, Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Милан и Реал Мадрид. Първият мач на френския тим е срещу Интер на 25 юли.