3. Арне Слот: Победата над Милан е по-важна от рождения ми ден

Арне Слот: Победата над Милан е по-важна от рождения ми ден

Вижте какво каза треньорът на Ливърпул

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че победата с 3:1 над Милан на старта на Шампионската лига е далеч по-важна за него от рождения му ден.

Мачът в Милано съвпадна с 46-ия рожден ден на нидерландския специалист, но Слот каза, че фокусът му е бил изцяло върху двубоя, а успехът бе постигнат след голове на Ибрахима Конате, Върджил ван Дайк и Доминик Собослай.

"Обикновено човек празнува рождения си ден със семейството и приятелите си, но това бе една добра алтернатива. Милан е специален съперник както за хората в Ливърпул, така и за тези в Нидерландия", каза Слот след мача.

"Щастлив съм по начина, по който обърнахме мача. Още в петата минута изоставахме, а след загубата с 0:1 от Нотингам Форест това ни тежеше. Срещу тях имахме осем корнера и не вкарахме нито веднъж, но днес точно статичните положения ни донесоха успеха. Хубаво е да видиш, че нещо, над което е работено толкова, носи резултат. С топка в крака се чувствахме комфортно, но от игра стигнахме само до удар в гредата, така че се нуждаехме от тези статични положения. В първите минути на мача губехме лесно топката и това даде възможност на Милан да направи опасни контраатаки. След това подобрихме контрола и за нашата врата нямаше повече такива опасности", обясни Слот.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1