3. Арсенал разгроми ПСЖ (ВИДЕО)

Арсенал разгроми ПСЖ (ВИДЕО)

"Топчиите" с убедителен успех в Сингапур

Арсенал разгроми Пари Сен Жермен в контрола, част от турнира International Champions Cup в Сингапур. "Топччиите" се наложиха с повече от категоричното 5:1.

В 13-ата минута Обамеянг и Йозил излязоха в ситуация двама на един, като германецът завърши точно за 1:0. Това се оказа и единственото попадение за първото полувреме, въпреки че съперниците имаха по няколко положения.

В 60-ата минута Кристофер Нкунку изравни. Младокът бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Сеад Коласинак срещу Уеа.

В 67-ата минута Емил Смит-Роуи асистира на Лаказет, който бе точен за 2:1.

Само 240 секунди по-късно Арсенал си подпечата победата с точен удар на Лаказет за 3:1.

2 минути преди края на редовните 90, Холдинг покачи на 4:1. Окончателният разгром над ПСЖ пък бе оформен от Нкетия в последната минута.

АРСЕНАЛ: Лено, Белерин, Мустафи, Сократис, Коласинак, Елнени, Гендузи, Иуоби, Мхитарян, Йозил, Обамеянг

ПСЖ: Буфон, Мбе Со, Жоржен, Риман, Нсоки, Диара, Нкунку, Рабио, Бернед, Туфики, Уеа

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1