Айнтрахт се спаси в добавеното време ( ВИДЕО)

Волфсбург бе на секунди от успеха във Франкфурт

С гол на египтянина Омар Мармуш във втората минута на добавеното време Айнтрахт Франкфурт се добра до равенство 2:2 при домакинството си на Волфсбург в мач от 23-тия кръг на германската Бундеслига.

Двубоят започна ужасно за домакините, които допуснаха гол още във втората минута. Точен за "вълците" бе Максенс Лакроа.

Преднината на Волфсбург обаче не се задържа много дълго, тъй като в 14-ата минута Филип Макс се разписа за 1:1.

До почивката Волфсбург отново успя да излезе напред. Това стана с гол на Кевин Беренс в 36-ата минута.

След паузата Айнтрахт наложи натиск в търсене поне на изравнителния гол и така се стигна до продължението на мача, когато Мармуш спаси точката за домакините.

В класирането в Бундеслигата Айнтрахт е на шесто място с 34 точки, докато Волфсбург е на 14-а позиция с 25.