3. Барса мина като валяк през Беларус (видео)

Барса мина като валяк през Беларус (видео)

Каталунците разпиляха отбора на автозавода за тракторно електрооборудване

Отборът на Барселона мина като валяк през Беларус и разби на съставните му части тима на Борисовския автозавод за тракторно електрооборудване, по-известен като БАТЕ.

Испанците победиха с 5:0 домакините, на които беше изнесен истински урок. Два гола на Меси и по един на Педро, Вия и автогол на Володко от домакините оформиха крайния резултат.

Головата фиеста започна с автогол в 19-ата минута при едно центриране отдясно. Само четири минути след това Давид Вия подаде прекрасен пас за Педро, който от дълбочина излезе между защитниците и отбеляза с глава.

В 38-ата минута Педро центрира отдясно, вратарят Гутор пресече подаването, но изпусна топката и Меси с глава отбеляза.

През второто полувреме паднаха още два гола. В 58-ата минута Даниел Алвеш подаде остро по земя към Меси, който с плътен и хубав удари направи резултата 4:0.

Последното попадение падна в 90-ата минута, когато футболистите на Барса откраднаха една топка и Давид Вия направи без проблем разгрома пълен.

БАТЕ – Барселона 0:5
0:1 Володко 19' (автoгол)