3. Барселона разпиля Бетис на старта в Примера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Барселона разпиля Бетис на старта в Примера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Суарес с хеттрик, Меси вкара два при разгромната победа с 6:2

Барселона стартира защитата на титлата си в Испания с убедителното 6:2 над гостуващия Бетис.

Без Неймар, който е с националния отбор на Бразилия на Олипиадата в Рио, каталунците не срещнаха сериозна съпротива в днешния мач.

Луис Суарес оформи хеттрик, Лионел Меси вкара два, а Арда Туран също записа името си сред голмайсторите.

Рубен Кастро на два пъти беше точен, отсрамвайки гостите.

Последната загуба на Барселона на старта в Примера датира през далечната 1939, когато каталунците губят с 0:1 от Еспаньол.

Начало на головия спектакъл даде Туран в 6-ата минута. Меси центрира отдясно, Джорди Алба пое и намери Туран, който засече точно от вратарското поле.

В 21-ата Рубен Кастро върна равенството с красив гол от пряк свободен удар.

Тогава обаче каталунците включиха на високи обороти и бързо взеха нещата в свои ръце.

В 30-ата Меси нацели гредата, а седем минути по-късно аржентинецът поправи мерника и с удар от дъгата на големия пеналт покачи на 2:1.

В 42-ата Луис Суарес се разписа след асистенция на Серхи Роберто и домакините затвориха първата част с два гола аванс.

След почивката отново Барселона доминираше на терена и положенията следваха едно след друго пред вратата на Бетис.

В 56-ата Меси пусна топката към Суарес, който на празна врата не сгреши и отбеляза за втори път в мача.

Само минута по-късно и аржентинецът отбеляза втори гол, огорчавайки вратаря на Бетис за пети път в мача.

Суарес оформи своя хеттрик в 82-ата минута след брилянтно изпълнение на пряк свободен удар.

За Бетис отново точне бе Рубен Кастро, който в 84-ата минута вкара за крайното 6:2.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?