3. Белгия с лесен успех при гостуването на Естония (ВИДЕО)

Белгия с лесен успех при гостуването на Естония (ВИДЕО)

Босна и Херцеговина и Гърция направиха самоубийствено реми и се отдалечиха от лидера в Група Н

Водачът в квалификационна Група Н за Мондиал 2018 Белгия спечели гостуването си на непретенциозния отбор на Естония с 2:0 и затвърди първото си място. В 31-ата минута Дрис Мертенс откри резултата, а минута преди края на редовните 45 домакините останаха с човек по-малко и допълнително улесниха белгийците. Въпреки това втори гол падна малко преди края на редовното време, след като Насер Шадли бе точен в 86-ата.

Белгия е на първо място в групата с 16 точки, докато естонците остават на 5-о място с 4 точки.

Третият Босна и Херцеговина прие втория Гърция. Домакините изоставаха с 3 точки от лидера в класирането, а гърците пък бяха само на 2 точки от Белгия. След нулево реми обаче днес и двата тима драстично намалиха шансовете си за директно класиране на Световното в Русия и най-вероятно ще се спорят за втората позиция в Група Н и евентуален плейоф.

Кипър спечели трудно гостуването си на абсолютния аустайдер Гибралтар, който няма записана точка от началото на квалификациите. Чиполина си вкара автогол в 10-ата минута, а Антъни Ернандес изравни 20 по-късно. В 87-ата минута Сотериу донесе три точки за гостите, които вече имат 7 в актива си.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?