3. Челси мачка с 8:1 сборен отбор на Индонезия (ВИДЕО)

Челси мачка с 8:1 сборен отбор на Индонезия (ВИДЕО)

Мениджърът Моуриньо отново заложи на 4-3-3

Отборът на Челси разпиля с 8:1 сборен отбор на звездите в Индонезия в третата си контрола това лято в Азия.

Играчите на Жозе Моуриньо откриха головата си серия в 22-ата минута с гол на Еден Азар от дузпа. До края на първото полувреме Рамиреш, Демба Ба и Джон Тери направиха 4:0. Бертранд Траоре увеличи преднината на лондончани в 50-ата минута, а Ромелу Лукаку с два гола, ново попадение на Рамиреш и автогол на Томас Калас в 66-ата минута и носителят на Лига Европа вече водеше 8:0. 180 секунди по-късно Томас Калас си отбеляза автогол и оформи крайното 1:8 в полза на Челси. За разлика от първите две проверки Специалния заложи на Чалоба в халфовата линия, а не в центъра на защитата.

Мениджърът Моуриньо отново заложи на 4-3-3, като пред Блекман, Уолъс, Кейхил, Райън Бертранд и Джон Тери бяха в защита. Халфовата линия бе сформирана от Рамиреш, Чалоба и Ван Гинкел, а в атака стартираха Виктор Моузес, Демба Ба и Азар. На почивката за Челси в игра влязоха Шварцер, Иванович, Калас, Коул, Есиен, Траоре и Лукаку, а след това 30 минути играха и Пиасон, МакЕкран и Феруз. Единственият останал на терена през всичките 90 минути бе Гари Кейхил

Челси (4-3-3): Блекмен; Уолъс, Кейхил, Тери, Бертранд; Рамиреш, Чалобах, Ван Гинкел; Моузес, Ба, Азар;

Резерви: Шварцер, Иванович, Калас,Коул,Есиен,Траоре, МакИйчран,Пиасон,Феруц, Лукаку
Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм