3. Динамо (Киев) и БАТЕ Борисов се класираха за плейофния кръг на ШЛ (ВИДЕО)

Динамо (Киев) и БАТЕ Борисов се класираха за плейофния кръг на ШЛ (ВИДЕО)

И двата тима постигнаха победи в днешните си мачове реванши от третия квалификационен кръг на Шампионската лига

Отборът на Динамо (Киев) преодоля третия квалификационен кръг на Шампионската лига, след като постигна победа и в мача си реванш срещу Фейенорд. Тази вечер украинският тим надделя с минималното 1:0 като гост на холандския си съперник, а след победата си с 2:1 в първия мач, продължава в следващата фаза, отстранявайки Фейенорд с общ резултат 3:1 от двата мача.

Единственото попадение на играния днес в Ротердам двубой падна в продължението на срещата. Браун Идейе успя да се разпише в 6-ата минута на добавеното време на мача и по този начин да донесе успеха на Динамо (Киев) с 1:0. Така украинският тим се класира за плейофния кръг на Шампионската лига.

В друг мач от третия квалификационен кръг на турнира БАТЕ Борисов надделя с 2:0 като гост на Дебрецен и също продължава в следващата фаза. Първият двубой, игран в Беларус, завърши наравно 1:1, а в днешния реванш БАТЕ Борисов надделя над унгарците и по този начин ще играе в плейофния кръг.

Дмитри Мозолевски откри резултата в полза на белоруския тим в 25-ата минута, а до почивката нови голове в мача не паднаха. 57-ата домакините от Дебрецен останаха с човек по-малко, след като изгонен бе Балаш Николов. Крайното 2:0 в полза на БАТЕ Борисов пък бе оформено от Александр Володко в 59-ата минута.

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм