3. Динамо (Загреб) с една крачка по-близо до групите на ШЛ, Малага с ценен аванс срещу Панатинайкос (видео)

Отборът на Динамо (Загреб), който отстрани българския шампион Лудогорец от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, победи с 2:1 Марибор в мач от плейофната фаза на турнира. Двубоят се игра на стадион „Максимир” в Загреб.

Хърватският тим излезе с гол напред в 10-ата минута, когато в противниковата врата успя да се разпише Дуйе Коп. В 39-ата обаче Милан Бадел си отбеляза автогол и равенството бе възстановено.

Динамо (Загреб) все пак успя да се добере до успеха. Победното попадение за хърватския тим отбеляза Милан Бадел в 74-ата минута и така той до голяма степен изкупи вината си за своя автогол през първата част.

Реваншът между двата тима е на 28-ми август (вторник).

В друг мач от плейофния кръг на Шампионската лига Малага надви с 2:0 Панатинайкос. Мартин Демикелис откри резултата в 17-ата минута, а крайното 2:0 оформи Елизеу Перейра в 34-ата.

Вторият мач между Панатинайкос и Малага е на 28-ми август (вторник).

Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм