3. Фабрегас също се оплака от контузия

Фабрегас също се оплака от контузия

Двамата с Меси ще минат изследвания по-късно днес

Полузащитникът Сеск Фабрегас се оплака от контузия след победата на Барселона с 4:1 като гост на Бетис в мача от 13-ия кръг на испанското футболно първенство снощи.

Фабрегас умело дирижираше играта на каталунците, след като звездата на отбора Лионел Меси получи разтежение на мускул на лявото бедро и беше заменен принудително още в 21-ата минута от Андрес Иниеста.

Именно Фабрегас асистира за първия гол в мача на Неймар в 36-ата минута, а след това се разписа два пъти, преди да бъде заменен десет минути преди края от Серхи Роберто заради болки в дясното коляно.

"Не мисля, че е сериозно, но предпочетох да изляза по-рано, тъй като преди време имах сериозна травма на същото място", коментира Сеск.

Меси и Фабрегас ще преминат медицински изследвания по-късно днес, след които ще стане ясно колко време ще отсъстват от терените.