3. Фиорентина с поредно равенство в Серия А (ВИДЕО)

Фиорентина с поредно равенство в Серия А (ВИДЕО)

Ла Виола с 2:2 срещу Монца и пето поредно равенство

Фиорентина стигна до пети равен резултат в пет мача от началото на сезона. „Ла Виола“ стигна до реми 2:2 с Монца в 96-ата минута. В герой за „виолетовите“ се превърна последното ново попълнение Робин Госенс.

Монца взе аванс след 20 минути игра, когато мощният нападател на отбора Милан Джурич излезе сам срещу Пиетро Терачано и не остави шанс на вратаря. Десетина минути по-късно авансът на „бианкоросите“ се увеличи. Гол за гостите отбеляза Даниел Малдини – 0:2.

Малко преди почивката синът на легендарния Паоло Малдини можеше да отбележи и за втори път, но Терачано се точете със страхотно спасяване.

Фио успя да изравни току преди съдийския сигнал за полувреме. Мойс Кийн върна попадение за тосканци, възползвайки се от подаване на Лука Раниери.

В 96-ата минута „Артемио Франки“ избухна, след като Робин Госенс засече с глава центриране от корнер за 2:2.

По този начин Фиорентина вече е с пет равенства от пет официални мача. Три от двубоите са в Серия А, другите два с Академия Пушкаш в Лига на конференциите.