3. Франция оглави група "I" след успех над Грузия (ВИДЕО)

Франция оглави група "I" след успех над Грузия (ВИДЕО)

"Петлите" спечелиха мача на "Стад де Франс" с 3:1

Отборът на Франция оглави група „Iна квалификациите за Мондиал 2014 в зона Европа, след като постигна победа с 3:1 като домакин на Грузия. След този успех „петлите” вече са с актив от 10 точки и имат 2 повече от европейския и световен шампион Испания, който завърши наравно 1:1 срещу Финландия. Грузия пък остава с 4 точки на 3-ото място.

Резултатът в мача на „Стад де Франс” бе открит в 1-ата минута на добавеното време на първата част, когато Матю Валбуена центрира кълбото, а Оливие Жиру засече с глава, пращайки го в мрежата на гостите.

Второто полувреме стартира отлично за „петлите”, които достигнаха до втори гол още в 47-ата минута. Франк Рибери намери Матю Валбуена, който с хубав удар с десния крак забоде кълбото във вратата на Грузия за 2:0.

В 61-ата минута авансът на Франция стана класически. Матю Валбуена намери Франк Рибери, който с изстрел с десния крак прати кълбото в мрежата за 3:0.

Грузия върна един гол в 70-ата минута след попадение на Александър Кобакидзе. До края на срещата не се стигна до нови голове и така Франция спечели мача с 3:1.

На 26-ти март (вторник) Франция приема на свой терен Испания.

Срещата от Серия А завърши при резултат 1:1

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен