3. Франция тръгна с летящ старт към Мондиала (ВИДЕО)

Франция тръгна с летящ старт към Мондиала (ВИДЕО)

„Петлите” разбиха с 4:0 гостуващия тим на Норвегия

Националният отбор на Франция започна с категорична победа подготовката си за Световното първенство в Бразилия.

„Петлите” разбиха с 4:0 у дома отборът на Норвегия в първата си проверка преди Мондиал 2014.

Резултатът на „Стад дьо Франс” бе откри още в 15-ата минута, когато Матьо Валбуена асистира на Пол Погба и той се разписа.

При 1:0 за момчетата на Дидие Дешан завърши и първото полувреме, а в началото на второто отново Валбуена подаде, този път на Оливие Жиру, който направи 2:0 в 51-ата минута.

В 67-ата пък резервата Лоик Реми даде класически аванс на домакините, а крайното 4:0 бе оформено от Оливие Жиру само две минути по-късно.

Следващата контрола на Франция е срещу Парагвай и ще се проведе в неделя, първи юни.

Интер по петите на германски национал

Йонатан Та може да премине в Интер

Халф иска да напусне Ювентус

Артур Мело не попада в плановете на Ювентус

Майкъл О'Нийл гледа отвъд резултатите, но се надява на победа срещу България

Хората гледат само резултатите, но селекционерът на Северна Ирландия вижда доста други позитиви