3. Генков се разписа, но Висла загуби с 1:3 от Рух Хожув

Генков се разписа, но Висла загуби с 1:3 от Рух Хожув

Българинът Цветан Генков изигра пълни 90 минути и успя да отбележи единственото попадение за своя Висла (Краков) при днешното поражение на отбора с 1:3 в мача срещу Рух Хожув

Българинът Цветан Генков изигра пълни 90 минути и успя да отбележи единственото попадение за своя Висла (Краков) при днешното поражение на отбора с 1:3 в мача срещу Рух Хожув. Това бе първият двубой между двата тима от полуфиналите на турнира за Купата на Полша.

Домакините от Рух Хожув откриха резултата в днешния мач чрез Аркадиус Пиех, който отбеляза в 38-ата минута. Цветан Генков пък се разписа за Висла в 50-ата и по този начин върна своя тим в мача.

До края на срещата обаче Руж Хожув достигна до две попадения – първо в 68-ата минута Марек Жиндровски бе точен за 2:1, а в 74-ата Павел Абот оформи крайното 3:1, след като се разписа от дузпа.

Реваншът между двата тима е на 10-ти април.