3. Гол в последния миг качи Зенит на върха в Русия

Гол в последния миг качи Зенит на върха в Русия

Звездата на шампионите Хълк получи контузия при 2:1 над Ростов

Руският шампион Зенит (Санкт Петербург) постигна шеста поредна победа, след като се наложи с 2:1 над Ростов в домакинството си от 14-ия кръг на руската Премиер Лига.

Успехът дойде драматично – с гол в 94-ата минута на Роман Широков, но въпреки него в лагера на Зенит има и лоша новина, тъй като звездата Хълк се контузи в 38-ата минута и бе заменен принудително от Владимир Бистров.

В началото на второто полувреме обаче именно Бистров откри резултата след контраатака и двойно подаване с Кержаков.

В 79-ата минута Ростов изравни след гол с глава на Ян Холенда, а победното попадение падна драматично, секунди преди последния съдийски сигнал. Точен в 94-ата минута бе Широков.

След първия мач от 14-ия кръг на шампионата Зенит има 30 точки, с колкото е и ЦСКА (Москва), но столичани са с мач по-малко.

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави