3. Хъл Сити обърна Мидълзбро за 2:1

Хъл Сити обърна Мидълзбро за 2:1

Хъл постигна невероятен обрат в самия край на срещата.

Отборът на Хъл Сити постигна драматичен обрат у дома срещу тима на Мидълзбро с 2:1 в мач от 16-ия кръг на английската Висша лига. Двата отбора играха цели 79 минути без да си отбележат гол, но след това зрителите на „Кей Си Стейдиъм” видяха три попадения.

Първо турският национал в състава на гостите Тунджай даде аванс на своя отбор, след като се възползва от хубаво подаване на Джъстин Хойт и от около 5 метра прати топката зад вратаря на домакините – 0:1. След попадението „тигрите” реагираха като ужилени и набързо направиха пълен обрат в мача. Още в следващата минута Хъл стигна до равенството, след нелеп автогол на вратаря на Мидълзбро Рос Търнбул. След само 2 минути по-късно Девйд Уитър от състава на гостите събори Джеовани в наказателното поле и получи директен червен картон. Голмайсторът на домакините Марлън Кинг бе точен от бялата точка и отбеляза втория гол за своя отбор, с което оформи и крайния резултат – 2:1.

С тази победа Хъл се изкачи на 5-то място в класирането и вече има 26 точки в своя актив, докато Мидълзбро се смъкна на 13-то място с актив от 19 точки.
Чочев: Лудогорец можеше и да победи Виктория Пилзен

Вижте какво заяви Чочев след ремито в Лига Европа

Нападател на Лудогорец: Равенството е ок

Квадво Дуа коментира ремито с Виктория Пилзен в Лига Европа

Челси бие с 4:2 в Лига Европа (ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)