3. Хофенхайм изненада всички с победата си над Хановер

Хофенхайм изненада всички с победата си над Хановер

Абсолютната изненада в Бундес лигата Хофенхайм оглави класирането в Германия, след победа на Хановер с 5:2. Гостите бяха в трудна позиция защото губеха резултата до 70 мин 1:2

Абсолютната изненада в Бундес лигата Хофенхайм оглави класирането в Германия, след победа над Хановер с 5:2. Гостите бяха в трудна позиция защото губеха в резултата до 70 мин 1:2. След това се съвзеха и вкараха 4 гола. Хофенхайм откриха чрез Ибишевич в 36 минута, но Хановер обърнаха мача. Първо за тима на Чавдар Янков се разписа Шулц(48), а след това и Шнайдер (63). Гостите успяха да вкарат 4 попадения дело на Обаси (70), Салихови(73), Така резултата стана 3:2, до края новаците успяха да отбележат още две попадения. В 80 минута се разписа Ба и в 83 минута Ибишевич оформи крайния резултат. Така Хофенхайм с 16 точки е на първото място.
Роналдо: Белингам и Ямал могат да са звездите на новото поколение