3. Ибра записа асистенция при успех на ПСЖ на стадион за ръгби (ВИДЕО)

Ибра записа асистенция при успех на ПСЖ на стадион за ръгби (ВИДЕО)

Френският шампион победи Ница с 2:1

Пари Сен Жермен победи Ница с 2:1 в контрола, която се игра на стадиона в град Безие, използван предимно за мачове по ръгби.

Още в третата минута Ибрахимович елиминира бранител и пусна за Бахебек вляво от себе си, а крилото откри резултата.
Веднага след гола и двата отбора изпуснаха по една удобна възможност чрез Мопей (Ница) и Думбия (ПСЖ).

Ибрахимович беше изведен с дълъг пас, но опитът му да прехвърли вратаря беше неточен. В следващата атака голмайсторът Бахебек пропиля още един шанс.

Бахебек обаче се реваншира в 36-ата минута, когато центрира от корнер вдясно и бразилският бранител Маркиньос се извиси, за да направи с глава 2:0.

Френският шампион свали темпото след почивката и остави и Ница да поиграе. Така в 73-ата минута Косиело отлично си отвори коридор и с хубав шут матира вратаря Душе за крайното 2:1.

Малко след този гол Ибрахимович беше сменен, а до края резултатът не се промени.
Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)