3. ИНТРИГА НЯМАШЕ: Байерн премаза с лекота "биковете" от Лайпциг (ВИДЕО)

ИНТРИГА НЯМАШЕ: Байерн премаза с лекота "биковете" от Лайпциг (ВИДЕО)

Баварците стигнаха до категоричен успех с 4:1

Байерн Мюнхен стигна до трети пореден успех в Бундеслигата, надвивайки РБ Лайпциг с 4:1 в двубой от четвъртия кръг на германското първенство. Роберт Левандовдски, Джамал Мусиала, Лирой Сане и Чупо-Мотинг бяха точни за успеха на баварците, а Конрад Лаймер вкара почетното попадение за домакините от Лайпциг.

Шампионът на Германия поведе в резултата в 12-ата минута. Две минути преди това ВАР се намеси, за да провери дали има дузпа за баварците. Такава имаше и Роберт Левандовски застана зад топката, за да даде аванс на Байерн Мюнхен.

Втората част също започна по-добре за момчетата на Юлиан Нагелсман. В 47-ата минута Алфонсо Дейвис пусна супер пас към Мусиала, който прати топката в долния десен ъгъл за 2:0.

Четири минути след това РБ Лайпциг върна едно попадение, което обаче не бе зачетено заради засада.

В 54-ата минута Левандовски стреля от близка дистанция, но Гулаши улови топката. Секунди след това. Гостите организираха нова отлична атака. Мусиала получи отдясно и с отлично центриране намери Лирой Сане на далечната греда, където германският национал от около метър се разписа.

В 58-ата минута Конрад Лаймер вкара за РБ Лайпциг със страхотен удар от около 25 метра.

В добавеното време на срещата Ерик Максим Чупо-Мотинг бе изведен сам срещу вратаря от Йозуа Кимих и оформи крайното 4:1 за Байерн Мюнхен.

Нападател на Славия аут до края на годината

Централният нападател на Славия Владимир Николов ще бъде извън сметките на треньора Златомир Загорчич до края на годината

Треньорът на Виктория: Дузпата беше единственият удар на съперника към вратата

Не мога да виня играчите за усилията им, каза треньорът на Виктория Пилзен Мирослав Коубек

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)