3. Иван Иванов е шампион на Сърбия, шеста поредна титла за Партизан

Иван Иванов е шампион на Сърбия, шеста поредна титла за Партизан

"Гробарите" биха с 2:0 Смедерево и за 25-и път са на върха в Сърбия

В среща от предпоследния 29-и кръг на първенствоto в Сърбия Партизан победи като гост Смедерево с 2:0 и стана шампион на Сърбия един кръг преди края. На Партизан му трябваше една точка в този мач, за да стане за шеста поредна година шампион на Сърбия.

Головете за Партизан отбелязаха Марко Шчепович в 16-та минута и Неманя Койич в 67-та минута.

В отбора на Партизан през всичките 90 минути игра защитникът на българския национален отбор и футболист №2 на България за миналата година Иван Иванов.

Партизан /Белград/ с актив от 70 точки е недостижим пред Цървена звезда, която преди мачовете от предпоследния кръг имаше 62 точки. Това е 25-та шампионска титла в историята на "гробарите".

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман