3. ИЗДЪНКА: Реал М едва се добра до равенство срещу Леванте (ВИДЕО)

ИЗДЪНКА: Реал М едва се добра до равенство срещу Леванте (ВИДЕО)

Винисиус спаси Реал Мадрид срещу Леванте в зрелище с шест гола и червен картон

Реал (Мадрид) се издъни! Тимът на Карло Анчелоти едва стигна до равенство при гостуването си на Леванте. Мачът от втория кръг на Ла Лига завърши 3:3, а в заключителните минути на срещата вратарят Айрор Фернандес получи червен картон и защитникът Рубен Везо застана под рамката.

Реал поведе още в петата минута. Карим Бензема изведе Гарет Бейл и уелсецът не сгреши - 0:1.

Десет след това Бензема получи отлично подаване от Алаба, но игра с ръка и реферът спря атаката на гостите. В 21-ата минута Бейл опита изстрел от воле след подаване на Федерико Валдерде. Топката обаче премина далеч от целта. В 25-ата Мирамон намери Моралес, който можеше да шутира към вратата на Куртоа. Едер Милитао обаче успя да блокира играча на Леванте. Иско стреля опасно няколко минути по-късно и Реал стигна до корнер, от който не произлезе нищо интересно.

Столичани продължиха да натискат съперника, като Алаба и Иско създадоха някои добри положения, които можеха да доведат до гол. В 43-ата минута защитник блокира удар на Бензема.

Само 30 секунди след началото на второто полувреме Леванте изравни резултата. Рожер Марти прати топката в мрежата, след като получи отличен извеждащ ас от Моралес - 1:1.

В 57-ата минута домакините стигнаха до пълен обрат. Де Фрутос центрира в наказателно поле, а Кампаня простреля Тибо Куртоа.

Карло Анчелоти реагира мигновено и вкара в игра Марко Асенсио, Родриго и Винисиус Жуниор. В 73-ата минута именно Винисиус излезе на стрелкова позиция след пас на Каземиро и изравни резултата!

Само пет след Робер Пиер прати топката в мрежата на Тибо Куртоа за трети път.

В 81-ата минута Алехандро Кантеро излезе на прекрасна позиция, като ударът му нацели гредата. В 84-ата Лука Йович пропусна чиста възможност. Още в следващата атака обаче Винисиус Жуниор не остави никакви шансове на стража на Леванте след удар от малък ъгъл - 3:3.

В 87-ата минута Айтор спря удар на Винисиус с ръка извън наказателното поле и получи директен червен картон, като остави Леванте с 10 души. Тъй като Пако Лопес бе извършил  всичките си смени Рубен Везо застана на вратата.

Постекоглу: Стилът ни няма да се промени