3. Изненада: Швейцария би Бразилия без да вкара гол (ВИДЕО)

Изненада: Швейцария би Бразилия без да вкара гол (ВИДЕО)

Швейцарците дори нямаха точен удар във вратата на "Кариоките"

Без дори да вкара гол, отборът на Швейцария изненадващо победи тима на Бразилия с 1:0 в контролна среща. Единственото попадение в срещата бе дело на Дани Алвеш, който си отбеляза автогол. Швейцарците не само че не отбелязаха сами гола си, но дори нямат и точен удар към вратата на Джеферсън.

Още в 12-ата минута Фред застраши вратата на Бенаглио. Неймар подаде по страхотен начин към Хълк, който центрира в малкото наказателно поле, където Фред чакаше само да подложи крак, но вратарят на швейцарците предотврати удара му.

В 30-ата минута и Неймар имаше възможност да отбележи. Звездата на Барселона получи пас от Хълк, но ударът му мина покрай вратата.

В началото на втората част Швейцария изненадващо поведе. Сеферович центрира в наказателното поле на Бразилия, където Дани Алвеш в опита си да върне с глава към Джеферсон, си отбеляза ефектен автогол.

В крайна сметка това бе един изключително нелогичен двубой. Домакините нямаха точен удар към вратата, а успяха да победят не кой да е, а домакинът на следващото Световно първенство – Бразилия.

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм