3. Кака спаси Милан от нова издънка в Серия А

Кака спаси Милан от нова издънка в Серия А

Бразилецът Кака донесе трудна победа с 1:0 при домакинството на Катания в Серия А, като по този начин спаси тима си от нова издънка.

Милан взе едва една точка от предните си два мача, но днес успя да спечели, макар и много трудно. Катания демонстрира характерния си затворен стил на игра и затрудни неомоверно домакините, които не можеха да разчитат на Роналдиньо.

"Росонерите" изпуснаха няколко добри положения за гол, като Шевченко нямаше късмет да реализира. Така се стигна до 65-ата минута, когато Кака отбеляза един от малкото си голове с глава в кариерата и донесе трите точки на тима си.

Неговото попадение позволи на Милан да остане на 6 точки от лидера Интер и даде допълнителна доза самочувствие на тима преди следващите няколко много трудни мача в Серия А срещу тимовете на Ювентус, Рома, Удинезе и Фиорентина.

ПСЖ ще бъде без Коло Муани срещу Страсбург

Нападателят има навехнат глезен

Слот: Трент не е обезпокоен от спекулациите около бъдещето му

Мениджърът на Ливърпул увери, че неговият втори капитан е много силен психически

Мареска: Палмър няма да реши всичките ни проблеми и трябва да знаем това

"Ще бъде голяма грешка да разчитаме само на него", предупреди мениджърът на Челси

Гуардиола се готви за напускане на Ман Сити

Пеп Гуардиола ще бъде готов да съветва Манчестър Сити, когато клубът започне да търси негов заместник

Шеф в Борусия Д хвали нов

Едно от новите попълнения на Борусия Дортмунд, привлеченият през лятото нападател Серу Гираси, отново доказа, че може да е спасител в моменти на нужда, отбелязвайки гол в 83-ата минута, за да осигури на отбора победата с 2:1 срещу Санкт Паули в петък вечер