3. Клоп: Не съм ядосан

Клоп: Не съм ядосан

По-добре един урок да се научи в хода на мача, а не да говорим за него след това, допълни мениджърът

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че е доволен от победата над РБ Залцбург (4:3), но не подмина факта, че отборът е допуснал много грешки, заради които в един момент загуби преднина от три гола.

Германският специалист смята, че тимът е реагирал правилно след изравняването и е заслужил успеха.

“По-добре един урок да се научи в хода на мача, а не да говорим за него след това. Мисля, че играхме много силно в първите 30 минути. След това съперникът ни смени схемата си и загубихме контрола над топката, което ни създаде проблеми”, коментира Клоп.

“Беше много трудно да се върнем в мача. Сякаш чакахме да ни изравнят и едва тогава успяхме да нанесем ответен удар. Не съм ядосан. Видях, че заиграхме на ниво в края и с всички сили се опитвахме да победим.

Вкарахме красив гол и постигнахме целта си. Не е нужно във всеки мач да вкарваме по 6 или 7 гола. РБ Залцбург е добър отбор, но в първите 30 минути ние бяхме великолепни и им създадохме много неприятности”, анализира наставникът на мърсисайдци.

“Групата ни е изключително трудна, затова беше задължително да спечелим и съм радостен, че го направихме”, добави Клоп.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1