3. Лацио надви Верона в Серия А (ВИДЕО)

Лацио надви Верона в Серия А (ВИДЕО)

„Орлите“ спечелиха вкъщи с 2:1

Лацио победи с 2:1 Верона в последна среща от 4-и кръг на италианската Серия "А".

И трите гола паднаха до средата на първото полувреме.

Домакините поведоха в резултата още в 5-ата минута, когато Булайе Диа пое хубав пас от Матия Дзакани на границата на наказателното поле и матира Лоренцо Монтипо.

Само две минути по-късно Каспер Тенгстед не остави шанс на Иван Проведел с изстрел по земя за 1:1.

Римските „орли“ отново излязоха напред в резултата в 21-вата минута, когато Матия Дзакани даде втората си асистенция в мача.

Италианският национал центрира от корнер, а Валентин Кастеянос прати топката в мрежата за крайното 2:1.

С успеха двата тима си размениха местата във временното класиране. Лацио вече е 6-и със 7 точки, а Верона е 7-и с 6 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1