3. Лил открадна точката от Бордо в края

Лил открадна точката от Бордо в края

Двата тима завършиха 1:1 на "Шабан-Делма"

Отборът на Бордо записа второ поредно равенство във френското първенство, след като тази вечер завърши 1:1 с тима на Лил. Срещата се игра на стадион "Шабан-Делма" и бе първи от програмата на 9-ия кръг на Лига 1.

Като цяло жирондинците бяха по-активният отбор през по-голямата част от срещата, като още в 12-ата минута можеха да открият резултата, но удар на Гуркюф срещна гредата.

Все пак 6 минути по-късно Бордо поведе, след като Мариано изведе Обраняк на изгодна позиция, а полякът не сбърка за 1:0.

До края на полувремето и двата тима имаха по няколко добри ситуации, ала до нови попадения не се стигна.

В началото на втората част домакините отново бяха по-активни, но така и не успяха да отбележат втори гол, с който да затворят мача.

Вместо това, в третата минута от добавеното време на срещата, Баса засече с глава центриране на Педрети, оформяйки крайното 1:1 за ужас на Бордо.

След хикса жирондинци се намират на 4-о място във временното класиране с актив от 15 точки, на 4 зад лидеря Марсилия. Гостите от Лил пък са 10-и с 11 пункта.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)