3. Лион се самоуби с 2 автогола в Париж (ВИДЕО)

Лион се самоуби с 2 автогола в Париж (ВИДЕО)

ПСЖ постигна най-трудната си победа от началото на сезона

ПСЖ победи трудно Лион на "Парк де Пренс" с 2:0 в мач от 6-ия кръг на френската Лига 1. Фрапантното е, че двете попадения на парижани бяха дело на противникови играчи. Освен това домакините изпуснаха и дузпа.

Лион стоя добре на терена като главно се защитаваше, Въпреки това хората на Бруно Женезио имаха своите шансове да поведат в резултата и дори удариха греда.

През първото полувреме ПСЖ тотално владееше инициативата на терена. В 44-та минута вратарят на Лион спаси опасен удар на Неймар. В 59-та минута бразилецът отново се опита да открие, но не успя да преодолее стража с удар от пряк свободен.

След 65-та минута Лион натисна и удари греда. Ндумбеле отправи страховит шут отдалеч, който разтресе рамката на вратата. Малко по-късно удар с глава на Марсело беше спасен от Алфонсо Ареола.

ПСЖ все пак стигна до аванс в 75-та минута. Ло Селсо центрира отдясно към Кавани, но Марсело засече топката и я прати в собствената си врата.

В 79-та минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа. Кавани се нае и стреля, но Антъни Лопес спаси брилянтно и прати топката в горната греда, за да запази шансовете на Лион.

Все пак те изчезнаха в 86-та минута, когато стана нов автогол. Килиан Мбапе излезе сам срещу вратаря и стреля в него. Топката се отби в Морел и се озова във вратата на гостите.

Това беше 6-та поредна победа за ПСЖ и тимът на Унай Емери е с пълен актив от точки - 18. Лион е с 11 пункта и е на 5-та позиция.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1