3. Марк Хюз пред уволнение след 2:1 от Уест Бромич

Марк Хюз пред уволнение след 2:1 от Уест Бромич

В мач 18-ия кръг в английската Висша лига отборът на Уест Бромич победи Манчестър Сити с 2:1. След тази мач тима на Уест Бром остава на последното място, но по-интересното е, че Манчестър Сити се бетонира на 18-та позиция.

Марк Хюз пред уволнение след 2:1  от Уест Бромич

Първото полувреме започна равностойно, като и двата отбора имаха добри положения за гол. Опасни удари към вратата на Скот Карсън отправиха Шон-Райт Филипс и Васел, докато за Уест Бромич опасност предизвикаха Люк Моор и Роман Беднар. Първата част завърши наравно, като и двата отбора трябва да съжаляват за пропуснатите възможности.

Втората част започна много по-оспорвано, като превес имаха играчите на Уест Бримоч. Техните атаки бяха много опасни, като само късмета спасяваше Джо Харт от попадение във вратата му. В 69-та минута все пак Уест Бром достигнаха до попадение. Морисън изведе Люк Мооре сам срещу вратаря, като нападателя не сгреши и откри резултата. В следващите мунути натискът на Албиън се усили, но до нов гол не се стигна. В 84-та минута „гражданите” изравниха благодарение на Касейдо, който отбеляза с пета. Топката е отклони в защитник на Уест Бромич, след което се докосна до гредата и се оплете в мрежата. Срещата вървеше към равенство когато в 91-та минута Беднар отбеляза може би едно от най-странните попадения в своята кариера. След центиране играчът скочи, като отклони топката с гръб, но това бе достатъчно, за да може да осигури трите точки за Албиън.
Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)