3. Марк Вилмотс: Трябва да бъдем доста по-изобретателни

Марк Вилмотс: Трябва да бъдем доста по-изобретателни

"Имахме поне 15 възможности да отбележим гол, затова класирането ни за четвъртфиналите е напълно заслужено", сигурен е селекционерът на "Червените дяволи"

Белгия се добра до четвъртфиналите на Мондиал 2014 след инфакртна победа с 2:1 над САЩ. "Червените дяволи" наложиха волята си в продълженията, след като блестящите намеси на американския вратар Тим Хауърд запазиха нулевото равенство в редовното време.

"Имахме поне 15 възможности да отбележим гол, затова класирането ни за четвъртфиналите е напълно заслужено. Мачът беше много труден, но футболистите ми се бориха с всички сили и бяха възнаградени. Белгия може да се гордее с постигнатото от тима", коментира Вилмотс.

Снощи неговото постижение за най-много мачове за Белгия на световно първенство беше изравнено от капитана Даниел ван Буйтен. И двамата са изиграли по 8 двубоя, но Ван Буйтен ще има възможност да стане едноличен лидер в своебразната класация, ако вземе участие и в четвъртфинала срещу Аржентина.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши