3. Монако падна от Фортуна с 2:3 в контрола

Монако падна от Фортуна с 2:3 в контрола

Отборът на Монако загуби контролата си от Фортуна Дюселдорф с 2:3, въпреки двата гола, които отбеляза новото попълнение на „князете“ Радамел Фалкао.

Бившият играч на Атлетико Мадрид започна мача като резерва, а първия си гол отбеляза в 56-ата минута. 9 минути преди края на мача, отново Ел Тигре се разписа и оформи крайния резултат (81-ата минута).

Клаудио Раниери избра да остави на резервната скамейка още Джеймс Родригес и Жоао Моутиньо. Единствен Рикардо Карвальо от новите звездни попълнения започна в стартовите единадесет.

Немците поведоха още в 22-ата минута на срещата чрез гол на Щефан Рейзингер. Минута преди края на първата част Герит Вегкамп добави още едно попадение, а през вторите 45 минути авторът на първото попълнение покачи преднината на своя тим до 3:0 след точно изпълнена дузпа в 53-ата минута.
Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари