3. Моуриньо: Резултатът 0:0 е неудобен и за двата отбора

Моуриньо: Резултатът 0:0 е неудобен и за двата отбора

Юнайтед бяха по-добри през първото полувреме, а ние през второто. С Кордоба, който влезе след почивката защитата ни бе по-компактна и нямахме проблеми с набезите на техните нападатели. Не съжалявам за резултата.

Резултатът 0:0 е неудобен и за двата отбора. Това заяви треньорът на Интер Жозе Моуриньо след срещата с Манчестър Юнайтед от Шампионската лига.

„Юнайтед бяха по-добри през първото полувреме, а ние през второто. С Кордоба, който влезе след почивката защитата ни бе по-компактна и нямахме проблеми с набезите на техните нападатели. Не съжалявам за резултата. Щеше да е неприятно за нас да отидем на „Олд Трафорд” с гол пасив например и да се мъчим да спечелим на всяка цена. Сега отиваме там да играем и да продължим в следващата фаза на надпреварата”, допълни португалецът.

„Манчестър Юнайтед не е Болоня и да играем като гост срещу тях в Шампионската лига няма да е като да играем мач от Серия „А”. Ние не можем да си позволим да загубим, а те – голово равенство, защото ще отпаднат. Така че мачът ще е изключително интересен и може да се случи всичко”, завърши Моуриньо, цитиран от „Гадзета дело спорт”.

Луис Енрике: Дембеле става все по-добър