3. Немската машина премаза Унгария (видео)

Немската машина премаза Унгария (видео)

Подолски, Гомес и Какау бележат за 3:0 в Будапеща

Германия победи Унгария с 3:0 в предпоследната си контрола преди Световното първенство по футбол. Попаденията за немците отбелязаха Лукаш Подолски, Марио Гомес и Какау на стадион „Ференц Пушкаш” в Будапеща. Тимът на Йоаким Льов, който трябва да определи окончателния си състав на 1 юни, опустоши като немска машина съпротивата на „маджарите”.

Германците откриха още в 4-ата минута, когато Лукаш Подолски изпълни точно дузпа в горния ляв ъгъл.

До почивката гостите бяха абсолютни доминанти на терена. Три много добри положения се откриха пред нападателя на Вердер Месут Йозил, а две пред Мирослав Клозе, но фантастичните изяви на Габор Кирали спасиха унгарците от втори гол в тяхната врата.

Арийците все пак успяха да пречупят стража на домакините в 68-ата минута, когато Марко Марин изведе на чиста позиция Марио Гомес и той прокара топката между краката на Кирали за 2:0.

След четири минути авансът на Германия набъбна още повече, след като резервата Какау тръгна от центъра и останал сам срещу Кирали го преодоля и оформи класическото 3:0.

Крайният бранител на Байерн (Мюнхен) Холгер Бадщубер направи дебют в националния отбор на Германия.

На 3 юни (четвъртък) Германия среща Босна и Херцеговина в последната си контрола преди Световното първенство, където е в една група с отборите на Австралия, Гана и Сърбия.

Съставът на Германия: Нойер, Боатенг, Мертезакер, Фридрих (71-Бадщубер), Вестерман, Кедира (46-Какау), Троховски (61-Марин), Йозил (46-Аого), Кроос (61-Янсен), Подолски, Клозе (61-Гомес).

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 0:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1