3. ОБЗОР: Рейнджърс и Панатинайкос с домакински успехи (ВИДЕО)

ОБЗОР: Рейнджърс и Панатинайкос с домакински успехи (ВИДЕО)

Вижте резултатите от квалификациите в Шампионската лига

В сряда вечер се изиграха 3 мача от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Два от тях завършиха с победи за домакините и червени картони за гостуващите отбори.

Гръцкият Панатинайкос спечели с 1:0 срещу гостуващия Олимпик Марсилия. Бразилецът Бернард се появи като резерва в 72-ата минута и в 83-ата реализира единственото попадение.

Преди това, в 65-ата минута пък, новото попълнение Жофри Кондогбия беше изгонен за втори жълт картон още в дебюта си за Марсилия.

Междувременно шотландският Глазгоу Рейнджърс също се поздрави с домакински успех, надделявайки над Сервет с 2:1. Джеймс Теверние откри от дузпа в 6-ата минута, в 15-ата Сирил Десерс направи 2:0, докато в 44-ата Кристиан Бедия оформи крайното 2:1, след което съотборникът му Дейвид Дюлин също бе изгонен за втори жълт картон в 59-ата.

Макаби (Хайфа) постигна единствената победа като гост за вечерта, след като срази с 2:1 Слован в Братислава с попадения на Фран Пиеро (5) и Диа Сабия (15). Абдулайе Сек пък си вкара автогол в 12-ата минута и остави отворен реванша, който е идната седмица в Израел.