3. ОБЗОР: Шок за ПСЖ! Неймар и Мбапе се контузиха в контроли (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Шок за ПСЖ! Неймар и Мбапе се контузиха в контроли (РЕПОРТАЖИ)

Резултати и голмайстори от по-интересните мачове, играни тази вечер

Тежък удар понесе ПСЖ тази вечер! Двамата най-добри футболисти на тима - Неймар и Клиан Мбапе се контузиха в контроли на националните тимове на Бразилия и Франция.

Неймар беше заменен още в 9-ата минута на мача с Камерун (1:0), който се игра в английския град Милтън Кейнс. Нападателят получи болките в слабините и му беше оказана медицинска помощ. Той се завърна за кратко на терена, но малко след това се свлече на земята и вече беше ясно, че няма да може да продължи. Очаква се официално изявление за естеството на травмата.

Съотборникът му в ПСЖ Мбапе получи контузия в рамото след половин час игра за Франция срещу Уругвай на "Стад дьо Франс". Младокът беше принудително заменен от Флориан Товен. Приятелският мач в Париж беше спечелен с 1:0 от домакините, а голът вкара Оливие Жиру в 52-ата минута от дузпа.

На 28 ноември ПСЖ има решителен мач в Шампионската лига срещу Ливърпул и евентуалното отсъствие на двете му най-големи звезди би било жесток удар върху амбициите на клуба.

1:0 Оливие Жиру (52-дузпа)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1