3. ПАОК и Десподов изхвърчаха от ШЛ след продължения (ВИДЕО)

ПАОК и Десподов изхвърчаха от ШЛ след продължения (ВИДЕО)

Малмьо победи с 3:4 в Солун

ПАОК и Кирил Десподов успяха по кошмарен начин да изпуснат място в плейофа за влизане в групите на Шампионска лига. Те загубиха с 3:4 реванша у дома от шведския Малмьо след продължения. Шведският тим успя да изравни дълбоко отвъд добавеното време на двубоя чрез Зетерстрьом, което прати срещата в продължения.

В крайна сметка и другия датчанин Кристиансен вкара за скандинавците в 99-та минута и оформи окончателното 4:3 на “Тумба” и отпадането на ПАОК за пореден път от Шампионска лига.

Гостите първоначално поведоха чрез Нанаси в 10', но домакините обърнаха с попадения на Тайсон и Кулиеракис в 21' и 43. Шведът изравни в последната минута от първото полувреме, но броени секунди по-късно Живкович реализира за 3:2.

Победителите ще се борят за групите на Шампионска лига срещу класиралия се от двойката Спарта Прага - ФКСБ, като резултатът след първата среща е 1:1.

Кирил Десподов пък се появи на терена в 72', заменяйки Живкович. Сега ПАОК ще играе с победителя от двойката Целе - Шамрок Роувърс.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)