3. Попето с два гола за купата при разгром на Газиантеп

Попето с два гола за купата при разгром на Газиантеп

Българинът и отборът му смазаха с 4:0 Генчлербирлиги за Спор тото къп

Отборът на Газиантепспор започна впечатляващо участието си в турнира за Спор Тото Къп, след като разгроми състава на Генчлербирлиги с 4:0. Срещата се игра на стадион "Камил Очак" и бе от програмата на група "Б" на надпреварата.

Българският национал Ивелин Попов бе блестящ за домакините, като се отчете с два гола за категоричния успех. Българинът започна като титуляр и остана на терена през целия двубой.

Иначе Демир даде преднина на Газиантеп още в 4-та минута, а Попов удвои преднината на своите със страхотен удар в 58-ата минута.

Само 8 минути по-късно българинът нокаутира съперника с ново попадение, а крайното 4:0 стана факт благодарение на автогол на Кулусич.
Алонсо засипа с похвали Милан преди мача в Шампионската лига

Старши треньорът на Байер Леверкузен сподели очакванията си за предстощия двубой в Шампионската лига

Килиан Мбапе се връща за Реал Мадрид срещу Лил

Френският нападател се е излекувал от контузията си

Байерн Мюнхен си хареса Ди Марко от Интер

Байерн ще иска да замени Алфонсо Дейвис с Федерико Ди Марко през лятото

Ханзи Флик потвърди трансфера на Шчесни в Барселона

Наставникът на Барселона говори преди утрешния мач на каталунците срещу Йънг Бойс в Шампионската лига