3. ПСЖ попиля Селтик и продължава без загуба (ВИДЕО)

ПСЖ попиля Селтик и продължава без загуба (ВИДЕО)

Парижани с 5 победи от 5 мача

ПСЖ продължава без загуба в група B на Шампионската лига след като разгроми Селтик с категоричното 7:1 в двубой на "Парк де Пренс". Гостите откриха още в 56-та секунда, когато точен бе нападателят Муса Дембеле. Това е и най-бързият гол в историята на турнира. Момчетата на Унай Емери обаче отговориха светкавично, като в 9-та минута Неймар изравни. Отново бразилецът в 22-та минуда даде преднина на домакините. ПСЖ продължи да контролира положението и два бързи гола на Единсон Кавани в 28-та минута и на Килиан Мбапе в 35-та направиха резулата 4:1.

През второто полувреме във вратата на шотландците паднаха още три гола. В 75-та минута Марко Верати беше точен за парижани, а в 79-та минута Кавани вкара втория си гол в срещата. Крайния резултат оформи Дани Алвеш в 80-та минута. ПСЖ е на върха в класирането с 15 точки, докато Селтик има само 3 спечелени.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1