3. ПСЖ с важна победа (ВИДЕО)

ПСЖ с важна победа (ВИДЕО)

Отборът води със 17 точки пред Монако

ПСЖ постигна изключително ценна победа с 2:1 при гостуването на Ница от 30-ия кръг на френското първенство. Парижани измъкнаха трите точки след победен гол на Дани Алвеш малко преди края.

Единсон Кавани отправи опасен удар в 14-та минута, но топката се спря в напречната греда. Ница поведе в 17-та минута, когато Аласан Плеа комбинира с Алан Сен-Максимен, който вкара топката във вратата на Алфонс Ареола. Анхел Ди Мария направи добър пробив в 20-та минута, след което отправи слаб удар, който не затрудни Валтер Бенитес.

Пари Сен Жермен изравни резултата в 21-та минута. Ди Мария направи добър пробив в 21-та минута, след което с премерен удар под плонжа на Бенитес вкара топката във вратата му.

Адриен Рабио отправи хубав удар с глава в 34-та минута, но топката премина на сантиметри встрани от десния стълб на вратата на Бенитес. Гол на Килиан Мбапе не бе зачетен заради засада в 56-та минута. Валтер Бенитес успя да отрази удара на Дани Алвеш в 61-та минута. Алфонс Ареола спаси удара на Марио Балотели в 63-та минута.

След центриране от корнер в наказателното поле на ПСЖ в 75-та минута, Марио Балотели стреля с глава, но топката срещна напречната греда. Анхел Ди Мария центрира отлично в наказателното поле на Ница в 78-та минута. Килиан Мбапе бе длъжен да вкара, но отблизо прати топката над напречната греда в аут. Победното попадение за ПСЖ бе реализирано в 82-та минута. Адриен Рабио центрира в наказателното поле на Ница, където Дани Алвеш стреля с глава и вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на Бенитес. Пари Сен Жермен е начело с 83 точки, 17 повече пред втория Монако. Ница е осми с 42 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1